het Theater Festival
do vr za zo ma di wo
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12      

SAVE 02 SEP - 12 SEP 2021 ANTWERPEN

Zet je schrap!    23 juni komt het programma online en start de ticketverkoop.    Schrijf je nu in voor de nieuwsbrief.   

Tickets

www.desingel.be
+32 3 248 28 28
tickets@desingel.be

deSingel
Desguinlei 25
2018 Antwerpen

 

 

Locaties

contact

HET THEATERFESTIVAL VLAANDEREN
Jan Van Rijswijcklaan 155
2018 Antwerpen
info@theaterfestival.be
BTW BE0455.871.690

Medewerkers

Barbara Falter
productieleider presentatie
barbara@theaterfestival.be
+32 476 06 71 30

Kathleen Treier
festivaldirecteur
kathleen@theaterfestival.be
+32 474 57 17 18

Frederik Van den Bril
communicatie coördinator
frederik@theaterfestival.be
+32 491 07 38 44

Jara Vlaeminckx
productieleider reflectie
jara@theaterfestival.be
+32 471 58 23 16

TheaterFestivalJury
jury@theaterfestival.be

Raad van Bestuur

Jerry Aerts, Franky Devos, Matthieu Goeury, Nora Mahammed, Hendrik Storme,
Ilse Tack (voorzitter), Hugo Vanden Driessche (secretaris), Pierre Van Diest (penningmeester), Barbara Van Lindt en Sophie Van Weert.
bestuur@theaterfestival.be

Ontwerp

Bureau BoschBerg

Webdesign

Système D

pers

Vragen over het festival?

contacteer Kathleen Treier
& Frederik Van den Bril
kathleen@theaterfestival.be
frederik@theaterfestival.be
+32 474 57 17 18