het Theater Festival

03 SEP - 13 SEP 2020 BRUSSEL

TICKETVERKOOP START OP 06 AUG

Tickets

www.kaaitheater.be
+32 2 201 59 59

Kaaitheater
Sainctelettesquare 19
1000 Brussel

 

Het TheaterFestival hanteert volgende tarieven :

  • basistarief
  • 65+ tarief
  • -26 tarief / professional (op vertoon van oKo kaart)
  • -18 (op vertoon van identiteitskaart, maximaal 1 ticket per persoon per voorstelling)
  • -12 (enkel bij de familievoorstellingen Het dier, het dier en het beestje (8+) en Mia Kermis (10+)

Het TheaterFestival aanvaardt Paspartoe en Article 27. Mensen met een beperkt inkomen betalen via Paspartoe slechts € 2 voor een voorstelling. Via Article 27 betalen personen uit kwetsbare groepen € 1,25 per ticket. Enkel telefonisch te reserveren of via tickets@kaaitheater.be.

Golden Oldie Henry (op 5/9) en juryvoorstelling Dear Winnie (op 11/9) kan je ook LIVE volgen vanuit je woonkamer met een livestreamticket van €5.

 

Reserveren & betalen

  • Online 24/7 via theaterfestival.be of kaaitheater.be
  • Telefonisch: +32 2 201 59 59
    dinsdag tot vrijdag van 11:00 tot 17:00
    vanaf 29/08 van 11:00 tot 18:00
  • De ticketshop is enkel telefonisch bereikbaar.

Wegens de huidige corona-voorzorgsmaatregelen kan je per bubbel maximaal 5 tickets per voorstelling kopen.

Alle informatie over de corona-voorzorgsmaatregelen vind je terug op #samentegencorona.

Locaties

contact

HET THEATERFESTIVAL VLAANDEREN
Jan Van Rijswijcklaan 155
2018 Antwerpen
info@theaterfestival.be
BTW BE0455.871.690

Medewerkers

Kathleen Treier
festivaldirecteur
kathleen@theaterfestival.be
+32 474 57 17 18

Lotte Decaesstecker
communicatiemedewerker
lotte@theaterfestival.be
+32 477 39 50 04

Eva Lesage
productie voorstellingen &
vrijwilligers
eva@theaterfestival.be
+32 499 21 72 37

Jara Vlaeminckx
productie reflectieprogramma,
preventie & festivalcentrum
jara@theaterfestival.be
+32 471 58 23 16

Barbara Falter
productiestage
barbara@theaterfestival.be
+32 476 06 71 30

Lynn Sinnesael
productiestage
lynn@theaterfestival.be
+32 477 36 10 11

Jury Het TheaterFestival Vlaanderen
jury@theaterfestival.be

Raad van Bestuur

Ilse Tack (voorzitter), Hugo Vanden Driessche (secretaris), Pierre Van Diest (penningmeester), Jerry Aerts, Franky Devos, Matthieu Goeury, Barbara Van Lindt, Sophie Van Weert en Lana Willems.
bestuur@theaterfestival.be

Ontwerp

Bureau BoschBerg

Webdesign

Système D

pers

Vragen over het festival?

contacteer Kathleen Treier
kathleen@theaterfestival.be
+32 474 57 17 18