ma di wo do vr za zo
      25 26 27 28
29 30 31 01 02 03 04

25 AUG -
4 SEP 2016
ANTWERPEN

Tickets

www.desingel.be
+32 3 248 28 28

deSingel bespreekbureau
Desguinlei 25
2018 Antwerpen

 

Ticketprijzen zijn afhankelijk van de voorstelling.
Zie de desbetreffende voorstellingspagina voor de kortingen:

  • -25/65+: 20 tot 30% korting, afhankelijk van de voorstelling
  • professioneel: 20 tot 30% korting, afhankelijk van de voorstelling, op vertoon van oKo-kaart. Maximaal 1 ticket per persoon per voorstelling.
  • -19: alle voorstellingen aan €8, op vertoon van identiteitskaart. Maximaal 1 ticket per persoon per voorstelling.

Let op! De ticketverkoop van Mount Olympus gaat via het onthaal en de ticketbalie van het Toneelhuis:
Orgelstraat 7, 2000 Antwerpen | +32 3 224 88 44 | www.toneelhuis.be

Locaties

contact

Het TheaterFestival Vlaanderen
Jan Van Rijswijcklaan 155
2018 Antwerpen
info@theaterfestival.be

BTW BE0455.871.690

 

Medewerkers

Kathleen Treier
artistiek en zakelijk directeur
kathleen@theaterfestival.be
+32 474 57 17 18

Ellen Decoodt
productie verdieping en internationaal
ellen@theaterfestival.be
+32 499 61 50 73

Laura Slootmaeckers
assistent productie verdieping en internationaal
laura@theaterfestival.be
+32 495 24 89 14

Liselotte Roodbol
communicatie en vrijwilligerswerking
liselotte@theaterfestival.be
+32 485 47 45 20

Julie Verdickt
productie voorstellingen
julie@theaterfestival.be
+32 494 58 36 14

Tine VandeVondele
assistent productie voorstellingen
tine@theaterfestival.be
+32 498 80 10 72

 

Raad van Bestuur

Peter Maenhout (voorzitter), Pierre Van Diest (penningmeester), Jerry Aerts, Franky Devos, Stefaan De Ruyck, Guy Gypens, Joris Janssens, Bénédicte Lobelle, Ilse Tack, Hugo Vanden Driessche en Sophie Van Weert

pers

Vragen over het festival?

contacteer festivaldirecteur
Kathleen Treier
kathleen@theaterfestival.be
+32 474 57 17 18