Summerschool Kunstkritiek zoekt critici

Summerschool Kunstkritiek zoekt critici

Summerschool Kunstkritiek zoekt critici
Bericht van : 24/07/2012

Beste pen van de toekomst

Voor het derde jaar op rij biedt cultuurtijdschrift rekto:verso een workshop kunstkritiek aan op het Theaterfestival. Schrijf je voor 25 juli in voor een fijne kijk- en schrijfweek!

Last van schrijfkriebels bij het zien van voorstellingen of tentoonstellingen? (Wij ook.) Nood om met verwanten langer door te praten over wat je zag, te discussiëren over hoe je het neerschreef? (Wij ook.) Smeekt je pen om de grote sprong voorwaarts? (Wij ook.) Of wil je eindelijk de zin inzien van kunstkritiek? (Ai.)

De workshop is worken en shoppen tegelijk. We doen samen voorstellingen in op het festival, vluchten al eens weg voor een tentoonstelling of een Hollywoodfilm, wringen tussendoor een paar recensies uit onze koker, feedbacken elkaar op het resultaat, vragen soms een theatermaker mee rond de tafel en schermen voortdurend over kunstkritiek. Praat- en schrijfdagen wisselen elkaar af, eventueel met een spin-off in de festivaldagkrant of later in een of ander tijdschrift. Psychologische opvang verzekerd.

Info:
Tussen 23 augustus en 1 september 2012 in Brusselwww.theaterfestival.be 
Programma: zie www.rektoverso.be

Begeleiding: Wouter Hillaert en andere redactieleden van rekto:verso
Kostprijs: 65 € (tickets inbegrepen)

Van deelnemers verwachten we dat ze zich een dikke week kunnen vrijmaken en al eens een recensie of kritiek hebben geschreven. We richten ons op tien 'betere beginners'.

Geïnteresseerden sturen een korte motivatie en cv naar info@rektoverso.be en anne@theaterfestival.be plus een voorbeeldrecensie/ artikel. We laten je dan zo snel mogelijk weten of je erbij bent.